„uvex“ nuo galvos iki kojų

Apsauginiai šalmai

Apdovanojimai. Saugumas. Patogumas. Puiki „uvex“ galvos apsauga.

Šalmai ir akiniai yra gerai pritaikomi, ypač su integruota apsauginių akinių laikiklių sistema IES.

Mūsų sportinės apsauginės kepuraitės yra madinga galvos apsauga net tose vietose, kur šalmai nėra reikalingi.

Apsauginiai akiniai

Puikus dizainas, geriausias įmanomas komfortas, puiki apsauga – mūsų puikūs apsauginiai akiniai nuolat daro įspūdį tarptautiniuose dizaino ir gaminių konkursuose.

Ar jūsų apsauginiai akiniai tikrai saugūs? Sužinokite peržiūrėję šį vaizdo įrašą!

Kaip veikia apsauga nuo UV spindulių? Kam man reikia nuo atspindėjimo apsaugančių dangų? Kuris stiklo atspalvis tinka miško darbams? Tokius klausimus kaip šie aptariame savo ekspertų tinklaraštyje.

Klausos apsauga

Įvairūs patikimos klausos apsaugos variantai. Vienkartiniai kaiščiai, aptinkami, su sulankstomu laikikliu ar priderinti prie šalmo? Turite iš ko rinktis.

Taip pat džiaugiamės galėdami padėti jums išspręsti klausimą, kuri klausos apsauga jums tinkamiausia . Mūsų ekspertų tinklaraštyje galite tiksliai sužinoti, kas yra triukšmas ir kaip nuo jo apsisaugoti.

Kvėpavimo kaukės

„uvex silv-Air“ grupė reiškia labai veiksmingą FFP1, FFP2 arba FFP3 apsaugos klasių kvėpavimo takų apsaugą.

„uvex“ kvėpavimo apsaugos patarėjas padės jums rasti geriausią kvėpavimo takų apsaugą pagal jūsų poreikius.

Ekspertų tinklaraštyje paaiškiname, kaip iš esmės veikia daleles filtruojančios kaukės.

Apsauginiai drabužiai ir darbo drabužiai

Mūsų gaminių puslapiuose rasite funkcionalių, stilingų darbo drabužių, puikiai derančių su jūsų įmonėje naudojamais „uvex“ apsauginiais drabužiais – individualiai pritaikytus ir pagal pageidavimą patobulintus logotipu ar emblema.

Jei ieškote patikimos apsaugos dirbant su cheminėmis medžiagomis, tikrai rasite ją mūsų vienkartinių apsauginių kombinezonų asortimente.

Mūsų apsauginiai drabužiai, padengti apsauginiu sluoksniu nuo kibirkščių, atitinka specialius metalo konstrukcijų pramonės reikalavimus – sužinokite viską apie „uvex profisystem metall.

Apsauginės pirštinės

Nesvarbu, ar jums reikalinga apsauga nuo mechaninių pavojų, ar saugumas dirbant su chemikalais, ar apsauga nuo įpjovimų – mūsų plačiame apsauginių pirštinių asortimente rasite tinkamiausią sprendimą kiekvienai paskirčiai.

Ypač didžiuojamės apdovanojimu „Metų novatorius“ iš 100 geriausių gamintojų, gautą už mūsų „uvex“ apsaugines pirštines Liuneburge. Viską apie mūsų pirštinių gamybą rasite šiame įdomiame trumpametražiame filme.

„uvex“ ir „HexArmor®“ – du prekių ženklai, turintys pasaulinę misiją: apsaugoti žmones. Visiems „uvex“ klientams Rytų pusrutulyje (Europoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir Rusijoje) siūlome rinktis apsaugines pirštines iš „HexArmor“ asortimento. Spauskite čia norėdami įsigyti „HexArmor®“ apsaugines pirštines www.hexarmor.eu

Apsauginiai batai

„uvex“ pėdų apsauga yra puiki apsauga, praplečianti ribas ir prasiskverbianti į naujas naudojimo sritis.

Mūsų ekspertų tinklaraštyje pateikiama informacija įvairiomis kojų apsaugos temomis – nuo ergonomikos iki ESD ir nuo tvarumo iki antistatinio poveikio.

Atskiros AAP

Asmeninės apsaugos priemonės, tiksliai pritaikytos jūsų poreikiams, – tai:

platus apsauginių ir korekcinių akinių asortimentas;

individuali pėdų apsauga – nuo tinkamų vidpadžių iki ortopediškai pritaikytų; specialiai pritaikyti klausos kanalo otoplastikai;

„uvex“ naudojimo patarimai

Naujasis Europos AAP reglamentas įsigaliojo 2016 m. balandžio 20 d. Priimta Briuselyje 2018 m. balandžio 21 d. Eiti į tinklaraščio įrašą

Atsisiuntimai Katalogų PDF, brošiūros, skrajutės – nuolat gaukite naujausią informaciją apie mūsų gaminius!  
EITI Į ATSISIUNTIMO SRITĮ

Dirbant su cheminėmis medžiagomis, apsaugines pirštines reikia rinktis labai atsargiai. Jums padės mūsų internetinis konsultantas.
Į „uvex Chemical Expert System“

Nauji įrašai iš „uvex“ ekspertų tinklaraščio

#uvex socialiniuose tinkluose„uvex“ saugos grupė yra IVPS interesų grupės „Asmeninė apsauginė įranga“ narė.